CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Lázně Aurora ****

Komplex navzájem propojených budov se nachází na západním okraji města v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět.

parkování zdarmahotelová garážrestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Lázně Aurora
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

Ubytovací kapacitu tvoří 561 lůžek ve 289 pokojích (dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo bez balkonu event. apartmá). Součástí lázeňského domu jsou i kongresové prostory, restaurace, bary, bazénový komplex s mírně slanou vodou a vodními atrakcemi (plavecký bazén, parní kabina, tobogán, divoká řeka, whirlpooly, hydromasážní lavice, chrliče, vodní hřib), fitness, tělocvična, sauna, solárium, squash, bowling, kulečník, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, knihovna, úschovna jízdních kol (v provozu od dubna do října) a internetová místnost (ubytovaným hostům k dispozici po celou dobu pobytu zdarma).

V těsném sousedství Lázní Aurora byl koncem roku 2021 dokončen areálna koupání – Třeboňský vodní svět. Jeho součástí je kondiční plavecký bazén,bazén s řadou herních prvků pro děti, relaxační bazén s masážními lehátky,relaxační bazén s vodní číší a vodní stěnou, relaxační bazén s lanovou dráhoua dojezdem dvou skluzavek a whirlpool. Samozřejmě nechybějí šatny, sociálnízařízení, restaurace, prostor s hracími prvky pro děti či lavičky.

Vybavení pokoje:

Nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje Superior (s balkonem i bez balkonu) mohou být nabízeny i jako jednolůžkové. Pokoje jsou vybaveny sprchou, fénem, samostatným WC, rádiem, lednicí, SAT-TV, telefonem, bezpečnostními schránkami, Wi-Fi a župany. Apartmány (na vyžádání – za příplatek). Vstup do pokoje a ovládání centrálního osvětlení pokoje pomocí čipových hodinek.

Stravování:

V lázeňských jídelnách: snídaně, oběd a večeře - bufet, nápoje: voda, džus a káva a čaj. Polopenze standardně snídaně + večeře, na vyžádání možnost snídaně + oběd.

Procedury poskytované hotelem:

Lázeňský dům disponuje moderním balneologickým provozem přímo v objektu, ve kterém jsou poskytovány veškeré procedury - viz léčebné metody.

NOVINKA 2022

TŘEBOŇSKÝ VODNÍ SVĚT

Nový venkovní bazénový komplex nabízí relaxaci ve spojení s výjimečnou lázeňskou péčí v krásném prostředí zeleně lázeňského parku.Celý komplex je rozložen do několika zón pro všechny věkové kategorie.Součástí areálu je vířivka, dvouúrovňový relaxační bazén s vodními atrakcemi, kondiční plavecký bazén a bazén pro děti.Najdete zde také odpočinkové zóny v lázeňském ladění, rodičovskou klidovou zónu, hřiště na pétanque, kolonádu a restaurace

Provozní doba areálu: 9-20 h

Provozní doba restaurace: 10-19:30 hod

Provoz: květen-září

Vstupné: za poplatek

Poznámka:

Pobyt s domácími zvířaty není možný.

Parkování: monitorované parkoviště za poplatek 50,-Kč /den. Nabídka v blízkém okolí: tenis, minigolf.

Pravidelná odstávka vnitřních bazénů Lázní Aurora pro rok 2022 je plánována v termínu 27. - 31. března 2022 a v termínu 4. - 9. září 2022 - v tomto termínu bude otevřen venkovní TŘEBOŇSKÝ VODNÍ SVĚT. Odstávka se netýká provozů sauna a fitnesscentrum.

U osob starších 70 let požadují lázně při příjezdu předložení potvrzení obvodního lékaře o vhodnosti absolvování zvoleného pobytu.

Procedury se poskytují od 18 let.

Lázně požadují schválení od obvodního lékaře pro poskytované procedury pro klienty nad 70let. Možností je absolvovat je u své lékařky nebo na místě za poplatek 500,-kč,popř.podepsat čestné prohlášení rizik.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .